Fotoksiążka z wakacji

Piękne chwile wakacyjnego wypoczynku szybko są wymazywane z naszej pamięci. Warto więc je zachować np. w formie atrakcyjnej fotoksiążki. Gdy się ją otworzy w rodzinnym gronie w listopadowy deszczowy wieczór przy filiżance dobrej herbaty - czy nie będą to wspaniałe chwile ? Jeszcze więcej radości ona dostarczy gdy się ją otworzy za 10 lat.

 

https://www.foto-projekt.com.pl/

Taką fotoksiążkę korzystając z automatycznych opcji bez problemu możesz tutaj samodzielnie zaprojektować

 

Polecamy portal turystyczny

 

www.wyjazdy-zagraniczne.pl

 

znajdziesz tam opisy, opinie, zdjęcia atrakcyjnych turystycznie miejsc w Europie

Przygotowując wyjazd na jaki temat najczęściej szukasz informacji w internecie ?

Garmisch Partenkirchen

strona główna » Garmisch Partenkirchen

 

W Garmisch-Partenkirchen motto przewodnie to „Poznaj swoją prawdziwą naturę”.

 

garmisch partenkirchen atrakcjeZnane miejscu turystyczne oferuje atrakcje przyjezdnym przez cały rok. Miasto usytuowane jest godzinę drogi na południe od Monachium. Możemy tutaj podziwiać piękny widok na góry. To najsłynniejsze miasto Bawarskich Alp. Oferuje turystom szeroką gamę unikalnych doświadczeń. U podnóża góry Zugspitze, natura jest wspaniała i potężna.

 

Możemy tutaj podziwiać góry, doliny, wodę i przepiękny skrawek nieba. Znajdują się tu imponujące historyczne fasady i piękne malowane domy. Uroczy mieszkańcy Garmisch-Partenkirchen zapewniają miastu wspaniałą, otwartą atmosferę i poczucie radości życia, które dotykają, poruszają i są niezapomniane. Dusza miasta łączy prostotę, piękno i dziewiczą przyrodę. Słynny kompozytor Richard Strauss urodził się w Monachium, ale przez ponad 40 lat mieszkał w GaPa. Na pamiątkę jego urodzin co roku w czerwcu odbywa się festiwal  ze specjalnym programem. Natomiast w lipcu i sierpniu możemy wziąć udział w procesjach narodowych grup kostiumowych, zobaczyć tradycyjny bawarski taniec ludowy i stroje i usłyszeć tradycyjne pieśni. Możemy też spróbować tradycyjnego piwa i obfitych przekąsek.

 

Garmisch-Partenkirchen skocznia narciarskaGarmisch-Partenkirchen Niemcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz również: wycieczki zagraniczne 2019

 

 

 

Komentarze