Fotoksiążka z wakacji

Piękne chwile wakacyjnego wypoczynku szybko są wymazywane z naszej pamięci. Warto więc je zachować np. w formie atrakcyjnej fotoksiążki. Gdy się ją otworzy w rodzinnym gronie w listopadowy deszczowy wieczór przy filiżance dobrej herbaty - czy nie będą to wspaniałe chwile ? Jeszcze więcej radości ona dostarczy gdy się ją otworzy za 10 lat.

 

https://www.foto-projekt.com.pl/

Taką fotoksiążkę korzystając z automatycznych opcji bez problemu możesz tutaj samodzielnie zaprojektować

 

Polecamy portal turystyczny

 

www.wyjazdy-zagraniczne.pl

 

znajdziesz tam opisy, opinie, zdjęcia atrakcyjnych turystycznie miejsc w Europie

Przygotowując wyjazd na jaki temat najczęściej szukasz informacji w internecie ?

strona główna » Keukenhof Holandia

Keukenhof 2016 - ogród kwiatowy

 

 

keukenhof holandHolandia jest państwem leżącym na zachodzie Europy. Będąc w Holandii nie sposób nie zwiedzić jednej z największych atrakcji Holandii, czyli największego na świecie ogrodu z kwitnącymi roślinami cebulowymi. Ogród Keukenhof co roku odwiedza setki tysięcy turystów i to nie tylko z Europy, lecz z najdalszych zakątków świata.


Projekt obecnego wyglądu ogrodu powstał w pierwszej połowie XIX wieku. W 1949 roku grupa producentów cebulek postanowiła na terenie ogrodu zorganizować wystawę kwiatów. Tradycja kultywowana jest do dziś i każdego roku odbywa się tu ⇒ parada kwiatów holandia 2019 . Powszechnie się szczuje, iż w ciągu ponad sześćdziesięciu lat ogród Keukenhof odwiedziło około 50 milionów ludzi.


Znajduje się on pomiędzy Amsterdamem i Hagą. Zajmuje obszar 32 hektarów. W tym przepięknym ogrodzie każdej wiosny rozkwita ponad 7 milionów kwiatów cebulowych wysadzanych ręcznie. Są między nimi: przede wszystkim tulipany, lecz również narcyzy, hiacynty, krokusy, żonkile.


Ogród Keukenhof www.wyjazdy-zagraniczne.pl  tworzy przepiękne kolorystyczne kompozycje i jest najbardziej obfotografowanym miejscem na świecie. Mimo sadzenia tych samych kwiatów, co roku ogród jest inny, gdyż na każdy rok ustalane jest hasło przewodnie, które potem ma swoje odzwierciedlenie w aranżacji ogrodu.


Wszyscy którzy kochają kwiaty i chcieliby zobaczyć coś niezwykłego, a wyczarowanego z kwiatów  niech się wybiorą na wycieczkę do Holandii. Najbardziej polecanym miesiącem jest maj. Gdyż to właśnie w maju można zobaczyć jak kitnie miliony tulipanów, oraz innych roślin cebulowych.

 

keukenhof 2016 wycieczkiogrody keukenhof 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogrody keukenhofwycieczka do keukenhof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

keukenhof garden 2016keukenhof garden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze