Fotoksiążka z wakacji

Piękne chwile wakacyjnego wypoczynku szybko są wymazywane z naszej pamięci. Warto więc je zachować np. w formie atrakcyjnej fotoksiążki. Gdy się ją otworzy w rodzinnym gronie w listopadowy deszczowy wieczór przy filiżance dobrej herbaty - czy nie będą to wspaniałe chwile ? Jeszcze więcej radości ona dostarczy gdy się ją otworzy za 10 lat.

 

https://www.foto-projekt.com.pl/

Taką fotoksiążkę korzystając z automatycznych opcji bez problemu możesz tutaj samodzielnie zaprojektować

 

Polecamy portal turystyczny

 

www.wyjazdy-zagraniczne.pl

 

znajdziesz tam opisy, opinie, zdjęcia atrakcyjnych turystycznie miejsc w Europie

Przygotowując wyjazd na jaki temat najczęściej szukasz informacji w internecie ?

Sycylia Włochy

strona główna » Sycylia Włochy

 

Sycylia atrakcje turystyczneSycylią jest największą włoską wyspą, oddzieloną od kontynentu Cieśniną Mesyńską i otoczona przez Morze Jońskie, Morze Tyrreńskie i Morze Śródziemne. Jest to jedna z pereł południowych Włoch i można ją odkryć, zrozumień i doświadczyć dzięki szeregom tras, dedykowanym określonym obszarom zainteresowań, począwszy od natury, a skończywszy na historii i tradycji.

 

Wydaje się też, że natura obdarzyła wszystkimi swoimi cudami tę niezwykłą ziemię. Zobaczymy tu bowiem piękne góry, wzgórza i przede wszystkim morze, z jego niesamowitymi kolorami, krystalicznie czystą wodą i pięknym dnem morskim, w żaden sposób nie umniejszając innych mórz.

Tutaj, na Morzu Śródziemnym, gdzie znajduje się wiele wysepek, rozrzuconych wokół wybrzeży Sycylii – Eolskie, Egadi i Wyspy Pelagijskie, Pantelleria i Ustica – oferują naprawdę unikalne krajobrazy i intensywne zapachy i smaki nieskażonej przyrody.

Ostatnimi, ale niemniej spektakularnymi cudami natury na Sycylii są wielkie wulkany, symbole nieodpartego piękna i witalności tego niezwykle urokliwego regionu. Co ciekawe, fascynacja tym regionem rośnie, dzięki cenionym zabytkom architektonicznym, opowiadającym historię starożytnych początków Trinacria ( to starożytna nazwa Sycylii). Etna jest największym czynnym wulkanem w Europie, znajduje się na wschodnim wybrzeżu Sycylii i jest jednym z podstawowych miejsc, które warto zobaczyć na Sycylii. Region jest bogaty w miejsca, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zobacz też sycylia wycieczka na stronie http://www.wyjazdy-zagraniczne.pl/sycylia-wczasy-wycieczka-zabytki,324.html

 

Sycylia atrakcjeSycylia zabytki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sycylia wulkan Etna

Sycylia plaża

 

Komentarze